O nas - Warszawa

Zuma Travel to doświadczona firma przewozowa działająca na rynku od wielu lat. Zajmujemy się wynajmem autokarów i busów w Warszawie. Nasz cennik wynajmu busów i autokarów ustalany jest indywidualnie.

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług przewozowych. Wynajem autobusów i busów w naszej firmie to sposób na tani ale bardzo komfortowy i bezpieczny transport osób w dowolne wybrane przez Państwa miejsce.

Posiadamy na swoim wyposażeniu szereg autokarów marki Mercedes o ilości miejsc od 9 do 60, z których każdy klient może znaleźć odpowiedni dla siebie standard. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży może być pewien, że dołożymy wszelkich starań aby go obsłużyć profesjonalnie.

Na rynku wyróżnia nas rewelacyjna cena przewozów w połączeniu z wysokim standardem oferowanych usług.

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z naszej oferty.

Zuma Travel posiada licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego oraz certyfikaty kompetencji zawodowych kierowców.

Wszelkie pytania prosimy kierować telefonicznie:

tel. 606300966

lub mailowo:

Na wszystkie postaramy się odpowiedzieć.

Nasi Klienci o nas

Ikona użytkownik

Bardzo dziękujemy firmie Zuma Travel za rzetelną i profesjonalną obsługę naszego wyjazdu. Kierowca bardzo sympatyczny i pomocny.

Anna Kozłowska
Ikona użytkownik

Wiele razy korzystaliśmy z usług firmy Zuma Travel. Autokary zawsze są czyste a kierowcy mili i cierpliwi dla dzieci. Ceny dostosowane do naszych możliwości.

Małgorzata Witkowska
Ikona użytkownik

W imieniu studentów pierwszego roku bardzo serdecznie dziękujemy firmie ZT za obsługę wyjazdu integracyjnego do Zakopanego w dniach 5-8 września 2017 r.

Studenci PW